Книга "Гнучкість основи розвитку"

Гнучкість - фізична якість, яка є візитною карткою таких видів спорту, як художня та спортивна гімнастика, акробатика, різні види аеробіки, фітнесу та єдиноборств. Система розвитку гнучкості, запропонована вашій увазі, ґрунтується на знаннях функціональних можливостей опорно-рухового апарату, які є необхідною умовою для вдосконалення і підтримки високої рухливості суглобів, і являє собою синтез з найбільш дієвих високоефективних систем і методик, що застосовуються в акробатиці, гімнастиці, в східних єдиноборствах і йоги.

Дана книга є найбільш повним керівництвом по розвитку цієї фізичної якості і розрахована на людей, які в силу обставин почали займатися спортом або фізичною культурою досить пізно, десь після 16 років. Це зовсім не означає, що молоді люди до 16-ти не можуть використовувати вправи, описані в цьому посібнику, навпаки, дотримуючись рекомендацій даної книги і маючи на руках такий головний козир, як вік, вони можуть домогтися більш високих результатів.

Використовуючи вправи і комплекси, представлені в цій книзі, ви зможете значно підвищити свої показники гнучкості. Але вам слід пам'ятати, що при всій своїй ефективності дана система не є самодостатньою системою фізичного вдосконалення, так як навіть при своєму непрямому впливі на силу, спритність, швидкість і витривалість вона не дозволяє ефективно розвивати ці фізичні якості. Тому дану систему розвитку гнучкості можна порівняти з одним з різців, необхідних скульптору для того, щоб створити з безформною брили каменю твір мистецтва. Виходячи з усього вищесказаного, вам необхідно буде окремо тренувати і інші не менш важливі фізичні якості в рамках того виду спорту, яким ви займаєтеся.

З питань придбання звертатися т. +38 (050) 481 21 54 e-mail: constanta-s@ukr.net