Книга "Йога Асани"

Індійська йога явище в світі унікальне; несуча спокій розуму і тіла, поєднуючи в єдину цілісність свідомість і підсвідомість, тіло і дух, що збереглася в століттях і тисячоліттях, йога це безцінний дар людству.

Незмінна її цінність в тому, що в нашому хворобливому і метушливому світі вона несе стійку душевну рівновагу, розуміння суті речей, володіння розумом і тілом. Бо великим сказано: «... тверде володіння почуттями назву я йогою».

Не претендуючи на унікальність, ця книга несе в собі ясне розуміння і призначення одного із ступенів йоги - асани.

Автори спробували дати стислу і вивірену інформацію про технології йога-асан, надавши при цьому великий показ різноманітних асан, від канонічних простих до не канонізованих надскладних варіацій, що ілюструють безмежні можливості людського тіла. Але не варто забувати, що цінність судини визначається його вмістом, тому будь-які складні геометричні форми він би не набував, його суть залишається всередині ...

Тому асана це тільки початок шляху йоги, .... а гарний початок, запорука можливо успішного кінця.

Книга являє собою текст з практичної філософії йоги і каталог всіляких асан, від найпростіших до неймовірно складних. Всього представлено 1117 асан! Робота над каталогом тривала більше 6 років. Книга зроблена у високій якості, жорстка палітурка, глянцевий папір, 344 стор.

З питань придбання звертатися т. +38 (050) 481 21 54 e-mail: constanta-s@ukr.net