ФІТНЕС ЦЕНТР В ДНІПРІ

Досвідчені тренера і інструктори,
які складуть для Вас індивідуальну програму тренувань і
допоможуть Вам досягти вражаючих результатів.

ФІТНЕС ЦЕНТР В ДНІПРІ

Досвідчені тренера і інструктори,
які складуть для Вас індивідуальну програму тренувань і
допоможуть Вам досягти вражаючих результатів.

Зал акробатики

У фітнес-центрі «Constanta-sport» для дітей і дорослих проводяться індивідуальні та групові заняття з акробатики та спортивної гімнастики!

Акробатика і спортивна гімнастика, є не тільки чудовим базисом для успішного оволодіння будь-яким видом спорту, але і допоможуть Вам або (і) Вашій дитині сформувати гарну поставу і гармонійно розвинену мускулатуру!

Якщо Ви хочете, щоб Ви або (і) Ваша дитина володіли силою, гнучкістю, спритністю, швидкістю і витривалістю запрошуємо відвідати групові або індивідуальні заняття з акробатики і спортивної гімнастики!

Заняття проводять кваліфіковані тренера, майстра спорту з акробатики і спортивної гімнастики, який має більш ніж 15-и річний педагогічний досвід викладання акробатики і спортивної гімнастики!

Зал обладнаний акробатичною доріжкою (2-а шару матів з поролону вторинного спінювання в чохлах з кожзаму + килимове покриття), що складається, зі зони приземлення (2-а шару матів завтовшки 100 мм в чохлах з кожзама), довжина робочої зони - 12 м, ширина - 2 м довжина зони приземлення - 4 м, ширина - 3 м. У залі є велика кількість матів різного розміру і щільності. Зал обладнаний підвісною лонжею (для розучування акробатичних стрибків) з 2-мя страхувальними поясами (звичайний і "піруетний"). Так само є: міні-батут, підкидний місток, підкидна камера, кільця, щаблина, "грибок" (для розучування кругів), кінь з ручками (маховий), козел стрибоковий, бруси - стоялки, колода низька + велика кількість допоміжного інвентарю (гімнастичні палиці, гумові амортизатори, блокові тренажери і так далі)

Трохи історії Акробатики

Слово «акробат» сталося від грецького слова «акробатес», що в переведенні означає той, що «підійматися на верх». На сучасному етапі слова «акробатика», «акробатичні вправи», «акробат», як правило, вживають в загальному сенсі для того, щоб підкреслити високу міру розвитку таких фізичних якостей як спритність, прудкість, гнучкість і сила.

Акробатика як вигляд фізичних вправ була відома ще в глибокій старовині. Зображення на судинах, що дійшли до наших днів, вазах, фресках і інших пам'ятниках культури свідчать про те, що акробатичні вправи були відомі в Давньому Єгипті за 2300 років до н.е.!

Збереглися зображення, на яких збережений переворот назад через мечі поставлені вертикально, стійка на голові, міст, переворот назад удвох.

В кінці XIX століття при розкопках Купольної Могили в Спарті були знайдені золоті кубки зі зображеннями акробатів, що виконують різні стрибки трюків через бика, що біжить. У ХV- XIV вв до н.е. на острові Крит проводилися різні вистави, що театралізувалися, присвячені збору урожаю, в яких входили ігри з биками. На рельєфних композиціях Кносського палацу є зображення з акробатичними вправами на рухомому бику, які виконують два юнаки і одна дівчина. Згадка про акробатичні вправи містяться в знаменитих творах старогрецького поета Гомера «Ілліада» і «Одіссея» (VIII-VII вв. до н.е.).

У працях давньогрецького філософа Платона, присвяченим гімнастичним вправам, виділено два основних напрямки: палестіка - сукупність фізичних дисциплін, які є аналогами сучасних видів спорту таких як: легка атлетика, важка атлетика, боротьба, фехтування, веслування; і орхестіка. У орхестіку входило три основних дисципліни: сферістіка-вправи та ігри з м'ячем; власне орхестіка- військові, обрядові, культові та сценічні танці; кубістіка - акробатичні вправи.

Власне орхестіка є попередницею всіх систем ритмопластики, шкіл виразного та образотворчого руху, включаючи сучасну художню гімнастику.

Кубістіка, в яку входили такі вправи як: стійки на руках, перекиди, перевороти, сальто, надалі розвинулася в сучасну акробатику і спортивну гімнастику.

Зображення на стінах, виявлені при розкопках в місті Помпеї, свідчать про те, що в Древньому Римі існували артисти, що мандрують, так звані «циркулятори», які поряд з демонстрацією акробатичних вправ показували такі види мистецтва як ходіння по канату, жонглювання, дресування тварин. Деякі багаті римляни містили при собі для розваги акробатів і фокусників.

У епоху Відродження в Італії Венеціанська республіка владнувала конкурс на побудову найвищою акробатичної піраміди - «конкурс живої архітектури». У головної галереї Лувру знаходиться картина Франческо Гварді із зображенням однієї з таких пірамід заввишки близько 9 метрів

Перша книга з описом акробатичних вправ написана І. Меркуріалісом з'явилася в 1573 р. і називалася вона: «О мистецтві гімнастики». У 1599 році виходить книга А Тюккаро «Три діалоги про вправи в стрибках і вольтіжіровці в повітрі».

Книга була керівництвом для акробатів - професіоналів. В кінці XIX століття Стреллі написав книгу «Акробата і акробати» в, якій схарактеризував різні жанри професійної акробатики та описав не лише техніку виконання вправ, але і методику вчення, прийоми страховки, а також вказав на основні помилки, що зустрічаються при виконанні акробатичних вправ.

У 1780 р. виник сучасний цирк, в якому були спочатку лише кінні номери, в перервах між кінними номерами стали виступати клоуни, дресувальники й акробати. З моменту виникнення сучасного цирку спостерігається розшарування акробатики на професійно-циркове і спортивно-любительське.

На сьогодні акробатичні вправи є унікальною методикою, що дозволяє успішно та ефективно розвивати такі фізичні якості як спритність, координацію рухів, гнучкість, силу, прудкість. Практично всі види спорту в процесі тренувань використовують різні акробатичні вправи для поліпшення уміння: орієнтування в просторі, вестибулярної стійкості, самостраховки.

Значне місце в акробатиці приділяється при підготовці в таких професіях, як льотчик, космонавт, парашутист, планерист, десантник. Варто врахувати, що діапазон складності та різноманітності акробатичних вправ дуже великий, що дозволяє займатися особам різного віку і різних фізичних даних. Навички, які отримуються на заняттях акробатикою, допомагають вирішувати складні і нестандартні рухові завдання, що виникають не лише в спорті, але і в повсякденному житті.