ФІТНЕС ЦЕНТР В ДНІПРІ

Досвідчені тренера і інструктори,
які складуть для Вас індивідуальну програму тренувань і
допоможуть Вам досягти вражаючих результатів.

ФІТНЕС ЦЕНТР В ДНІПРІ

Досвідчені тренера і інструктори,
які складуть для Вас індивідуальну програму тренувань і
допоможуть Вам досягти вражаючих результатів.

Тренажерний зал

Атлетична гімнастика - це система гімнастичних вправ, направлена на розвиток фізичних якостей і здібностей «ними користуватися». Атлетична гімнастика — традиційний вигляд гімнастики оздоровчо-розвиваючої спрямованості, що поєднує силове тренування з різносторонньою фізичною підготовкою, гармонійним розвитком і зміцненням здоров'я в цілому.

Для досягнення своїх цілей атлетична гімнастика використовується методи культуризму (бодибілдинг), паверліфтингу (силового важкоатлетичного триборства), класичної важкої атлетики (двоєборства) і інших силових видів спорту.

Атлетична гімнастика не ставить перед собою мету, яку ставлять культуристи, – пропорційне атлетичне тіло, не ставить перед собою завдань пауерліфтинга і важкої атлетики – розвиток максимальної сили. Основне завдання атлетичної гімнастики – здорове тіло, міцний організм. Люди, які ставлять собі за мету виправити недоліки фігури, шляхом корекції проблемних зон, виконуючи вправи атлетичної гімнастики, кінець кінцем, впливатимуть на весь організм в цілому, і укріплювати його.

Навантажуючи вправами організм за допомогою тренінгу з обтяженнями, атлет набуває красиве, здорове тіло, сильні м'язи, виховує в собі морально - вольові якості. Змінюється в бік поліпшення стан нервової системи людини. Тренінг з обтяженнями визнаний видом фізичного навантаження, найбільш ефективно знімають психоемоційне напруження.

Під впливом фізичного навантаження силового характеру відбувається вирівнювання природного гормонального фону, нормалізується загальний обмін речовин, реабілітуються або компенсуються втрачені рухові якості, поліпшується функціональний стан життєвозабезпечуючих систем організму, удосконалюються адаптаційні можливості, посилюється опірність організму впливу агресивних чинників. Методи силового зміцнення організму займають значне місце в програмах з підготовки спортсменів всіх без винятку існуючих видів спорту.

Атлетична гімнастика є найдоступнішим і ефективним видом рухової активності. Можливість комбінувати тренувальні програми, підбирати індивідуальні навантаження, адаптувати техніку виконання вправ під особливості людей, які займаються, робить атлетичну гімнастику доступною для осіб практично всіх рівнів фізичної підготовленості, з різним, навіть ослабленим, станом здоров'я за винятком деяких важких патологій дають абсолютні протипоказання. Принципи та методи тренувань широко використовуються в клінічній фізичної реабілітації та лікувальної фізкультури, спеціальні програми застосовуються в комплексі заходів відновної терапії після перенесених травм, оперативних втручань і багатьох інших захворювань опорно-рухового апарату.

Функціональний тренінг - це тренування, при якій використовуються тільки ті природні рухи і навантаження, з якими людина стикається щодня. Це руху, які ми щодня виконуємо, займаючись спортом, прибираючи квартиру, граючи з дітьми. Ті руху, які, незважаючи на свою простоту і природність, вимагають від нас функціональної сили, гнучкості, рівноваги і координації.

Всім знайома ситуація: ви йдете по слизькій дорозі. Для того, щоб успішно дістатися до мети, уникнувши падінь і травм, нам потрібні рівновагу і координація.

Саме функціональне тренування, націлене на розвиток глибоко лежачих м'язів-стабілізаторів, більшість з яких ми не можемо контролювати свідомо, допоможе Вам тренувати такий необхідний баланс.

Саме ці глибоко лежачі м'язи-стабілізатори є тією відправною точкою, з якої починається кожен наш рух. Саме вони - опора для нашого корпусу, з рівноваги якого починається будь-яке наше рух.

Вправи, які використовуються у функціональному тренуванні, імітують реальні руху. У роботу залучається більша кількість м'язових груп і волокон різного типу, створюється оптимальне навантаження на всю кісткову систему і зв'язковий апарат, що сприяє спалюванню більшої кількості калорій і рівномірному розподілу навантаження на весь наш опорно-руховий апарат.

Однією з найважливіших особливостей функціонального тренінгу є відсутність зайвої напруги в суглобах, хребті, що зменшує ймовірність травм, пов'язаних з неприродним положенням частин тіла під час фізичного навантаження.

Функціональний тренінг проводиться і як окреме тренування, і як доповнення до традиційного силового тренінгу. Ускладнення тренування відбувається не за рахунок збільшення ваги обтяження, а за рахунок ускладнення рухів за допомогою спеціального обладнання, зокрема з використанням тренажерів з вільною траєкторією виконання руху, такиx як Total Gym.