ФІТНЕС ЦЕНТР В ДНІПРІ

Досвідчені тренера і інструктори,
які складуть для Вас індивідуальну програму тренувань і
допоможуть Вам досягти вражаючих результатів.

 

ФІТНЕС ЦЕНТР В ДНІПРІ

Досвідчені тренери та інструктори,
які складуть для Вас індивідуальну програму тренувань і
допоможуть Вам досягти дивовижних результатів.

 

SPA-зона

Фітнес-центр має в своєму розпорядженні комфортним і затишним ВОДНО-оздоровчиМ банним КОМПЛЕКСОМ ВІДПОЧИНКУ, який включає в себе зручні роздягальні для чоловіків і жінок, окремі ізольовані душові, простору зону відпочинку, в середині якої розміщений басейн з глибокої чашею.

Басейн наповнений спеціально підготовленою водою, очищеною і продезінфікованої сучасними засобами високої якості, що не викликають алергічних реакцій і забезпечують абсолютну стерильність.

Крім того, у воді збережений нейтральний рівень PH, що забезпечує неймовірну м'якість води.
Басейн оснащений спеціальною системою, робота якої полягає в створенні струминного противотока.

Легко керована безпосередньо з чаші басейну протитечія дає можливість створити ефект течії і отримати відчуття і відповідно фізичне навантаження максимально наближену до плавання в природному водоймищі з проточною водою.

Глибина чаші дворівнева, найбільша глибина від поверхні води 2 метри 50 сантиметрів.
Крім басейну комплекс відпочинку обладнаний лазнями, одна з яких представляє собою турецьку парну, виконану в натуральному мармурі, який забезпечує глибокий прогрів поверхонь тіла, що контактують з ним.

Спеціальний агрегат генерує і подає через технологічні отвори в приміщення підготовлений пар певної температури і щільності, який, огортаючи Ваше тіло, проводить воістину магічну процедуру оздоровлення організму і омолодження тіла.

Розм'якшується шкіра, відкриваються пори, посилюється потовиділення, виводяться шлаки, зволожуються дихальні шляхи, легені і бронхи звільняються від середовища, що негативно впливає на повноцінний режим дихання.

З м'язової тканини виводиться молочна кислота, настає фізичне розслаблення і разом з тілом розслабляється нервова система, знімається психічна напруга.

Друга лазня являє собою виконану в дереві сауну-кам'янку, але з оригінальним технічним рішенням, що дозволяє їй працювати в двох режимах як фінській сауні з сухим паром, так і як російській лазні з можливістю подачі водяних бризок на розжарені камені.

Другий режим більш екстремальний, але дарує незабутні відчуття і є сам по собі прекрасною процедурою, що гартує.

Відвідування банного комплексу - це приємний відпочинок, відновлення сил, примноження здоров'я і краси.